„Ludzie płacą lekarzowi za pracę, za serce pozostają mu winni.” Lucius Annaeus Seneca Minor

Transport medyczny w Łodzi i jej okolicach

transport medyczny

Transport medyczny w Łodzi jest dostępny od ręki i zupełnie niezależnie od innych podmiotów. Można z niego skorzystać prywatnie, płacąc za usługę według cennika dostępnego on line.

Wiele osób nie jest zadowolonych ze sposobu w jaki działa państwowa służba zdrowia. Szczególnie w Łodzi, zaufanie do pracowników karetek pogotowia, zostało mocno nadszarpnięte. Choć minęło wiele lat od afery pacjenci nadal obawiają się korzystania z usługi transportu medycznego.

Zapewne jest to jeden z wielu powodów dynamicznego rozwoju  prywatnego sektora usług medycznych w Łodzi.  Dasmed wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oferuje:

  • transport medyczny ( Łódź ),

  • transport sanitarny ( Łódź ),

  • przewóz chorych ( Łódź ).

Usługa transportu medycznego dostępna jest zarówno dla chorych potrzebujących nagłego transportu do ośrodka zdrowia lub szpitala jak i dla szpitali, które mogą skorzystać z wynajęcia karetki wyposażonej w sprzęt spełniający wszelkie standardy przyjęte w Polsce.

Samochody Dasmed posiadają pneumatyczne zawieszenie zwiększające komfort pacjenta i ułatwiające pracę ratownikom. Jak czytamy na stronie internetowej Dasmed, karetki tej firmy były kontrolowane przez Sanepid i posiadają aktualną, pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej.

Zamawiając transport medyczny można poprosić o jego obsługę przez dwóch ratowników medycznych, z których jeden jest co najmniej licencjatem, a drugi – pełniący rolę kierowcy, przeszedł szkolenie KPP. W nieco tańszej wersji karetkę prowadzi kierowca bez kwalifikacji ratowniczych a bezpieczeństwo pacjenta zapewnia jeden ratownik (w stopniu co najmniej licencjata). Jak zapewniają pracownicy firmy, usługi są świadczone na najwyższym poziomie i pod ścisłą kontrolą.

Firma posiada też odpowiednie zabezpieczenie w postaci polisy ubezpieczeniowej, co w przypadku błędu w sztuce lub nieszczęśliwego wypadku, zapewnia pacjentowi bezpieczeństwo finansowe i refundację kosztów dodatkowego leczenia.

Karetkę na życzenie można też zamówić w celu transportu osoby niepełnosprawnej i/lub starszej w dowolne miejsce Polski. Taka usługa, pod okiem wykwalifikowanego personelu zwiększa bezpieczeństwo przewożonej osoby i gwarantuje błyskawiczną reakcję w przypadku pogorszenia się stanu klienta.  Sprzęt medyczny znajdujący się na pokładzie karetki i umiejętności ratownika medycznego zapewniają też komfort psychiczny osoby obawiającej się podróży z powodu odległości od placówek medycznych.

Prywatna karetka jest także doskonałym rozwiązaniem dla osób chorych. Bezproblemowy i komfortowy transport karetką, z domu do placówki medycznej i na wizytę u lekarza, kosztuje mniej więcej tyle samo co taksówka a jednak zapewnia zaspokojenie potrzeby opieki medycznej w czasie przemieszczania się z miejsca na miejsce.

By skorzystać z usługi Dasmed: transport medyczny Łódź: http://dasmed.pl/transport-medyczny wystarczy kliknąć w link i skontaktować się osobiście z firmą.

fot. Kancelaria Premiera źródło: flickr.com