„Ludzie płacą lekarzowi za pracę, za serce pozostają mu winni.” Lucius Annaeus Seneca Minor

Jak być szczupłą i bez cellulitu i zrobić to bez wysiłku.

Chcąc poprawić swój wygląd coraz częściej korzystamy z różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Ten rynek wciąż się rozrasta, oferując coraz to nowsze i lepsze zabiegi, co spotyka się z drugiej strony z coraz większym zainteresowaniem klientów. Jednymi z popularniejszych i bardzo poszukiwanymi są zabieg usuwające cellulit i tkankę tłuszczową. Redukcja tzw. skórki pomarańczowej spędza sen z powiek wielu kobietom. Można go dokonać w wielu salonach w całym kraju. Położony na Podkarpaciu Rzeszów jest miejscem, w którym swoją siedzibę ma renomowana Pracownia Wdzięku i Urody. Tutaj można skorzystać z najnowszego zabiegu ONDA, które usuwa niechcianą tkankę tłuszczową i cellulit oraz ujędrnia skórę.

Niechciana tkanka tłuszczowa i cellulit to już nie problem.

Każdy zabieg kosmetyczny, czy medycyny estetycznej, jest inwestycją w siebie. Podnosi on naszą atrakcyjność, zwłaszcza w oczach innych ludzi, a także daje nam lepsze samopoczucie, przebojowość oraz większą pewność siebie na co dzień. To co bardzo często chcemy poprawić to nasza sylwetka. Niestety niezdrowy tryb życia, mało aktywności fizycznej, a czasami po prostu zmiana metabolizmu związana z wiekiem powodują, że pojawia się u nas tkanka tłuszczowa w miejsca, w których byśmy tego nie chcieli. Tego typu problemy są w chwili obecnej dotykają coraz większej ilości osób. Dlatego poszukujemy sposobu, aby szybko i możliwie wygodnie usunąć niechcianą tkankę tłuszczową oraz cellulit i najlepiej jeszcze ujędrnić i zwiększyć napięcie naszej skóry. Obecnie najnowszym zabiegiem który umożliwia wszystkie te rzeczy jest ONDA. Zabieg ONDA redukuje tkankę tłuszczową, równocześnie wyszczuplając oraz modelując ciało. Niweluje on także cellulit i ujędrnia skórę. Zabieg daje świetne efekty i co najważniejsze są one widocznej już po wykonaniu pierwszego zabiegu. Redukcja tkanki tłuszczowej to problem, z którym zmaga się wiele osób, a zabieg ONDA oferuje rozwiązanie skuteczne i szybie, jakie wcześniej nie było osiągalne.

Działanie zawsze na plus!

Profesjonalnie wykonana ONDA daje wysoki poziom zadowolenia u każdej, nawet najbardziej wymagającej klientki. Zabieg wykorzystuje są specjalne mikrofale Coolwaves, które selektywnie działają na tkankę tłuszczową. Efekty tego działania widać już po pierwszym zabiegu. Aby uzyskać większy efekt zabieg można wykonać kilka zabiegów w odstępach 3 tygodni. Co ważne po zabiegu nie wymagana jest rekonwalescencja i możemy od razu wrócić na naszych codziennych aktywności. Dzięki temu możemy uniknąć bardziej inwazyjnych zabiegów, takich jak lipoliza, czyli odsysanie tłuszczu. Oczywiście ważną część tego typu działań i pracy nad własnym ciałem stanowi odpowiedni sposób odżywiania, a także codzienna dawka ruchu, zwłaszcza na świeżym powietrzu. W rzeszowskiej Pracowni Wdzięku i Urody można skorzystać z całego pakietu różnorodnych zabiegów kosmetycznych – odsyłamy tutaj na stronę internetową, gdzie można się zorientować zarówno w cenach, jak i zakresie przeprowadzanych zabiegów. Profesjonalna kadra, najnowszy sprzęt oraz świetnie wyposażony salon, będą gwarantem naszego zadowolenia, a nasze ciało zyska na tym po trzykroć.