„Ludzie płacą lekarzowi za pracę, za serce pozostają mu winni.” Lucius Annaeus Seneca Minor

Odmładzanie krocza za pomocą nici Vaginal Narrower

beautiful-body-666

Każda kobieta pragnie, aby intymne części jej ciała miały atrakcyjny wygląd i funkcjonowały bez zarzutu, a tym samym, by życie seksualne wiązało się z odczuwaniem satysfakcji i atrakcyjnością w oczach partnera.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kobiet nowoczesna medycyna estetyczna, oferuje zabieg z użyciem nici Vaginal Narrower.

Vaginal Narrower – co to takiego?

Vaginal Narrower to wchłanialne nici z serii Happy Lift, wykorzystywane do plastyki krocza za pomocą zabiegów zaliczanych do grupy małoinwazyjnych. Nici Vaginal Narrower wykonuje się z polikaprolaktonu – bezpiecznego i nie wywołującego podrażnień polimeru, który ulega rozpuszczeniu po kilkunastu miesiącach od momentu osadzenia w tkankach. Nici te utrzymują stałą pozycję w ciele aż do momentu rozpuszczenia się, co gwarantuje stabilność liftingu. Efekt odmłodzenia tkanek uzyskuje się dzięki pobudzeniu syntezy białek tkankowych i wytworzeniu wzdłuż nici kolumn z włókien kolagenu i elastyny, które zapewniają właściwe napięcie tkanki do kilku lat po wchłonięciu nici. Vaginal Narrower to także nazwa zabiegu przeprowadzanego z wykorzystaniem tych nowoczesnych nici liftingujących.

Komu polecany jest zabieg Vaginal Narrower?

Zabieg z użyciem nici Vaginal Narrower dedykowany jest w szczególności kobietom, które na skutek zmian w tkankach krocza i sromu, powstałych po przebytych porodach lub będących efektem upływu lat i zachodzących w organizmie zmian hormonalnych, odczuwają dyskomfort fizyczny lub estetyczny. Owy dyskomfort najczęściej związany jest z uczuciem luźności przy wejściu do pochwy oraz zmniejszeniem napięcia mięśni w okolic krocza. Dzięki metodzie Vaginal Narrower można sprawić, że intymne okolice kobiecego ciała powracają do prawidłowej funkcjonalności a także zyskują atrakcyjny wygląd. Vaginal Narrower to doskonała alternatywa dla bardziej inwazyjnych zabiegów chirurgicznych w obszarze krocza – wyjaśniają Eksperci z Kliniki Esteticmed. Kluczowym elementem potwierdzającym słuszność wykonania zabiegu jest wywiad przeprowadzony przez specjalistę w dziedzinie ginekologi estetycznej oraz badanie ginekologiczne. Podczas wywiadu medycznego kobieta powinna szczerze i bez skrępowania wyjaśnić, czego oczekuje względem kształtu tkanek krocza i sromu czy wielkości wejścia do pochwy. Dzięki temu lekarz będzie mógł precyzyjnie zaplanować ulokowanie nici w tkance, a efekty zabiegu przyniosą znaczną poprawę jakości życia kobiety.

Jak przebiega zabieg i rekonwalescencja?

Zabieg nie wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego, ale w celu zminimalizowania dyskomfortu odczuwanego podczas wprowadzania nici do tkanek stosuje się znieczulenie miejscowe. Nić Vaginal Narrower umieszcza się w tkankach przez małe nacięcia. Na koniec lekarz zamyka nacięcia cienkimi szwami. Najczęściej do uzyskania pożądanego efektu wystarcza osadzenie jednej takiej nici. Jedynie większe defekty tkanek wymagają użycia dwóch nici. Zabieg Vaginal Narrower nie wymaga hospitalizacji i długotrwałej, kilkutygodniowej rehabilitacji. Po upływie zaledwie kilku dni od zabiegu kobieta może wrócić do pełnej aktywności, a zwiększenie satysfakcji z życia seksualnego następuje już po około 8 tygodniach.

Na jakie efekty może liczyć kobieta poddająca się zabiegowi Vaginal Narrower?

Zabieg Vaginal Narrower niesie za sobą pozytywne skutki różnego rodzaju, które utrzymują się przez wiele lat. Do efektów zabiegu zalicza się przede wszystkim: zwężenia wejścia do pochwy, poprawę estetyki tkanek krocza i sromu, pobudzenia syntezy włókien białkowych i procesów odnowy biologicznej, długoterminowy lifting z wyraźnym odmłodzeniem i poprawą napięcia tkanek – zepewniają specjaliści Kliniki Esteticmed.