„Ludzie płacą lekarzowi za pracę, za serce pozostają mu winni.” Lucius Annaeus Seneca Minor

Szkolenia fizjoterapia – sprawdź czego się nauczysz

szkolenia fizjoterapia

Szkolenia fizjoterapia – to fraza często wpisywana do wyszukiwarki Google. Dlatego Dawid Kasolik, właściciel firmy Syntonic, postanowił umożliwić osobom chcącym podnieść kwalifikacje, skorzystanie z oferty profesjonalnych szkoleń jego firmy.

Szkolenia fizjoterapeutów, w których mowa o zaawansowanych technikach pracy z pacjentem, które mogą przynieść dużo lepsze efekty od standardowych działań nie są niczym nowym. Metody jakie proponuje Syntonic, w trakcie szkolenia fizjoterapii, zostały opracowane przez dr Jose Palomar Leve, który odkrył w sposób niezależny, nowe możliwości pracy, w koncepcji reaktywnych mięśni. Dzięki wieloletniej praktyce i znajomości wszystkich klasycznych metod dr Jose Palomar Leve zdołał opracować własne metody, które w niektórych przypadkach przynoszą lepsze skutki dla pacjenta. Oczywiście nie można z góry założyć, że klasyczne metody pracy z pacjentem są nieskuteczne. Wprost przeciwnie. Pacjenci, którzy cenią swoich fizjoterapeutów, nie szukają nowych metod. Jednak duży odsetek chronicznie cierpiących osób szuka alternatywy dla poprawy swojego komfortu lub przyspieszenia tempa rehabilitacji.

Dlatego właśnie dobrze jest poznać również te niekonwencjonalne metody leczenia. Ważne by osoba, która zostanie wyposażona w wiedzę miała na uwadze, że każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia, a jego dobry stan psycho-fizyczny może być kluczowym elementem odzyskiwania sprawności.

Syntonic oferuje szkolenie fizjoterapeutów z pięciu różnych innowacyjnych metod leczenia:

  • Proprioceptive-Deep Tendon Reflex® (P-DTR)
  • Neurodynamika Kliniczna NDS A
  • NeuroLock
  • Manipulacja Powięzi
  • NEUROREVOLUTION

Każda osoba zainteresowana podniesieniem własnych kompetencji, w celu niesienia ludziom pomocy i ulgi w bólu, może też sięgnąć po doskonałe publikacje wybitnych psychologów, którzy zawsze podkreślają jak ważny jest czynnik psychiczny. Większość ludzi zdecydowanie preferuje metody wzmacniające ich dobrostan psychiczny. Lepiej wtedy funkcjonują mogąc poradzić sobie nie tylko z uciążliwym schorzeniem ale też wzmacniać inne osoby, które borykają się z chorobą.

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że ustne polecenia zadowolonych pacjentów są dużo bardziej skuteczne od nawet najbardziej fantazyjnych chwytów marketingowych. Dlatego właśnie firma Syntonic kładzie szczególny nacisk na ten aspekt pracy fizjoterapeutów.

Więcej informacji na temat szkoleń fizjoterapii znajdą Państwo pod adresem: http://www.syntonic.pl

artykuł seo/sponsorowany