„Ludzie płacą lekarzowi za pracę, za serce pozostają mu winni.” Lucius Annaeus Seneca Minor

Sposoby na podniesienie kobiecego libido

Naturalny popęd seksualny jest naszym atutem zarówno w związku jak i codziennym funkcjonowaniu.

Brak popędu seksualnego często spowodowany jest kompleksami. Jeśli wynikają one z braku biustu, piersi zawsze można powiększyć.

Jak powiększyć piersi

Aktualnie  istnieje bardzo wiele kobiet , których nie zadowala rozmiar posiadanych piersi. Jest to podyktowane  zazwyczaj chęcią  przypodobania się płci przeciwnej, bardzo często  jednak panie decydują się na zabieg powiększania  biustu, ponieważ w ich mniemaniu mają zbyt mały biust, co niekorzystnie wpływa na ich poczucie wartości. Powiększanie piersi  jest  aktualnie   często stosowanym i dosyć mało inwazyjnym zabiegiem  – jeśli mowa o  chirurgicznym wszczepieniu silikonowych implantów piersi. Operacja ta jest przeprowadzana w ogólnej narkozie,  nie trwa zbyt długo, bo około 2 godzin.  Największym plusem  chirurgicznego powiększania piersi jest szybki,  robiący wrażenie  rezultat.  Koniecznie należy pamiętać, że  operacja to duża ingerencja w  organizm kobiety, więc jest to proces obarczony mniejszym lub większym ryzykiem. Drugą  bardzo często stosowaną metodą  zwiększania rozmiaru piersi jest zażywanie środków farmakologicznych, tabletek.   Ów sposób  zwiększania rozmiaru piersi daje zazwyczaj mniejsze  rezultaty, które na dodatek pojawiają się po długim czasie.

Duże i jędrne piersi

W  czasach rozwoju  chirurgii plastycznej  duża liczba  kobiet  decyduje się na operacyjne powiększenie piersi. Czynią to zazwyczaj kobiety, które liczą na szybki rezultat.  Co więcej,  w aptekach sprzedawane są specjalne preparaty , które w małym jednak stopniu pozwalają na   powiększenie rozmiaru piersi. Z uwagi na  mało spektakularne  rezultaty, kuracja owymi środkami trwa zazwyczaj długi czas i pochłania   niebagatelną sumę pieniędzy. Jeśli kobieta jest zdecydowana na powiększenie  piersi, a nie ma odwagi  na zabieg chirurgiczny , to może poszukać metod   mniej inwazyjnych. Zmniejszają  one ryzyko komplikacji, ponadto  kobiecie udaje się uniknąć powstawania brzydkich,  śladów po operacji. Bardzo często  wybieraną oraz najbardziej zgodną z naturą metody np. masaż  biustu, który stopniowo   pobudza  gruczoły mlekowe oraz poprawia ukrwienie narządu. Do naturalnych metod , które na pewno pomogą w powiększeniu rozmiaru  biustu,  zaliczyć można odpowiednią dietę, bogatą w warzywa i owoce.

Kobiety, które mają problem z niskim libido, często czują się rozdrażnione faktem, że nie są w stanie we właściwy sposób zadbać o potrzeby swoich partnerów. Jednak nerwy i stres, również te związane z życiem codziennym – pracą, prowadzeniem domu czy wychowaniem dzieci, mocno wpływają na kobiecy popęd seksualny. Obwinianie się może więc tylko na dobrą sprawę zaszkodzić i jeszcze bardziej pogorszyć relacje.

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2023 Books
  2. 2023

Komentarz są niedostępne